College Platon Kanada

Kanada
163
Eşsiz bir kültürel ortamda uluslararası dil kursu olarak ,uluslararası bir üne sahip bir dil okulu. Yeni bir dil öğrenirken eğlenceli ve etkileşimli bir yöntem izler. Dil bilgisi, okuma, yazma ve sözlü iletişim becerilerinizi her dilde geliştirmenize yardımcı olabilirler. Ayrıca, normal sınıfta öğrenme güçlüğü çeken öğrencilere özel ders imkanı da vardır..

ÜST ÜSTE 10 YIL ÖDÜLLÜ DİL OKULU

Tüketici Seçim Ödülü, Kuzey Amerika iş dünyasında, önemli bir kurum haline gelmiştir. Kazananlar, müşteriler tarafından bağımsız , objektif bir anket ile Quebec'teki en saygın araştırma firmaları aracılığıyla belirlenir. Bu süreçte ,College Platon, 10 yıl üst üste Dil Okulları kategorisinde ödül kazanan bir dil okuludur. Okul şu anda yaklaşık 38 öğretmen istihdam ediyor ve her oturumda 375 öğrenci ağırlıyor. Öğrencilerin, araştırma yapmasına, aile ve arkadaşlarınızla iletişim kurmasına izin vermek için 25 derslik , ücretsiz internet servisi olan bir bilgisayar laboratuarı vardır.

OKULUN FARKLILIKLARI

  • Sözlü iletişime ve gramer doğruluğuna vurgu yapılır.
  • Sınıflar küçüktür ve çeşitli öğrenme etkinlikleri sağlar.
  • Yüksek öğrenim ücretleri pahalı ise College Platon çözümler sağlayabilir.
Bu ders tüm öğrencilere açık olmasına rağmen, özellikle Yabancı Öğrenciler için tasarlanmıştır. Dersler pazartesiden cumaya 6 ay boyunca günde 5 saat verilir. Yabancı Öğrenciler için devam zorunluluğu vardır ve düzenli olarak derslere katılmayan herhangi bir kişi otomatik olarak Göçmenlik makamlarına rapor edilir. Öğrenci vizesi 6 ay veya daha kısa bir süreli olanalar için bu durum geçerli değildir. Bu program akıcı,doğru,çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmek isteyenler için sunulmaktadır. Her gün ev ödevi verilir ve öğrenciler sınıfta yaptıkları ödev düzeltmeleri ile ilerlemelerini görebilirler.
Yarı-yoğun bir sınıfa katılmak isteyen öğrenciler için İngilizce/Fransızca için özel bir programdır. Haftada 6 saatlik bu kurs akşamları verilmektedir. Pzt-Cum-Cum 6-8 arasındadır.Yıl boyunca 8-12 öğrenciden oluşan küçük gruplarla ders yapılır. Bu dersler süresi 4 ila 24 haftadır ve öğrenci derslere istediği zaman başlayabilir.
6 seviye vardır:
  • Acemi (1-2)
  • Orta seviye (1-2)
  • Gelişmiş (1-2)
Öğrenci, öğretmen ile yapılan yazılı ve sözlü görüşmeden sonra buna göre yerleştirilir. Dersler haftada 3 saat 1 ders olarak verilmektedir. Her bir sınıfın günleri ve saatleri, söz konusu dilin ve seviyenin talebine bağlıdır.
College Platon'da, yeni bir dil öğrenmenin tüm gün sınıfta oturmaktan daha fazlasını içerir. Bu nedenle, öğrencilerin çalışmalarını uygulamaya geçirmeleri ve daha zengin bir öğrenme deneyime sahip olmaları için öğrencilerin organize ettiği eğlenceli aktiviteler vardır. Aksi belirtilmediği sürece, öğrencilere genellikle bütün etkinliklerde öğretmen ve sınıf arkadaşları eşlik eder. Aktivitelerinden bazıları arasında yer görme, seyahat, turizm etkinlikleri vb. sayılabilir. Geziler, ISX (Uluslararası Öğrenci Değişimi) tarafından hazırlanır. Okulun etrafındaki posterlerde detayları görürsünüz.