Bellerbys College

557
1959 yılında kurulan Bellerbys Koleji, Study Group International'ın akademik bölümüdür. Bellerbys uluslararası öğrenciler için kaliteli üniversite hazırlık ve lise Programları konusunda uzmanlaşmıştır. Bellerbys'in Brighton, Cambridge ve Londra olmak üzere üç lokasyonda merkezleri vardır. Her biri, öğrencilerin çalışmalarında tam potansiyellerini elde etmelerini sağlamayı taahhüt etmektedir. Bellerbys Koleji, uluslararası öğrenciler için özel olarak tasarlanmış ve üniversiteler tarafından güvenilen, yüksek kaliteli bir İngiliz eğitimi sunmaktadır. Üç uzman kampüste, öğrencilerin kendileri için en iyi üniversite seçimini yapmalarına yardımcı olan bir okuldur. Bellerbys Kolej öğrencileri İngiltere'deki en iyi üniversiteye girebilmek için ihtiyaç duydukları eğitimi ve desteği alırlar. Üniversite zamanına gelindiğinde ise bir seçim dünyası sunulmaktadır ve öğrenciler en iyi seçimi yapmaları konusunda desteklenmektedir. Uzman kampüslerden her biri, potansiyellerini başarmaları için uluslararası öğrencilere özel bir eğitim sunmaktadır.
  • Bellerbys Brighton
Bellerbys College Brighton, çalışmalarınıza odaklanmanız için mükemmel bir yerdir. Brighton'ın kalbinde modern bir kampüs olan College, hem çalışmalarınız hem de boş zamanlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Burada, deniz kenarında yaratıcı ve heyecan verici bir şehirde samimi bir ortamın parçası olacaksınız. Brighton'ın kalbinde, plaja 20 dakikalık yürüme mesafesinde eğitim gören bir üniversite kampüsünde şehir merkezi yaşam tarzının keyfine varacaksınız. 14 ile 18 yaş arasındaki öğrencilere eğitim verilmektedir.
  • Bellerbys Cambridge
Bellerbys Cambridge, uzman bilim ve mühendislik kolejidir. Programlar, konu seçimleri ve aktiviteleri seçtiğiniz bilim veya mühendislik derecesinde başarılı olmanıza yardımcı olmaya odaklanmıştır. Bu birinci sınıf üniversite şehrinde her gün ilham alan bir hava bulacaksınız. Bellerbys Cambridge güzel bir tarihi binada yer almaktadır ve 250 öğrenciye kadar kontenjanı vardır. Çalışmalarınıza odaklanmak için ideal ortamı burada bulacaksınız. Cambridge, dünyanın en eski ve en prestijli üniversitelerinden birinin evi olarak ünlüdür. Arnavut kaldırımlı sokakları ve tarihi mimarisi ile çalışmak için güvenli ve ilham verici bir yerdir. Bellerbys Cambridge, şehir merkezine ve güzel Cambridge Üniversitesi Botanik Bahçesi'nin karşısında sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.
  • Bellerbys Londra
Londra, uluslararası öğrenciler için önde gelen bir eğitim merkezidir. İngiltere'nin başkentinde çalışırken, iş, finans, medya ve yaratıcı mükemmeliyet ile çevrelenmiş olacaksınız. Prestijli uluslararası şirketlere ve geleceğin heyecan verici endüstrilerine ev sahipliği yapan Londra, bir fırsat şehridir. Bellerbys'in Londra'daki güvenli, güvenli ve arkadaş canlısı Koleji'nde kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Amaca uygun kolejde, bir Öğrenme ve Aktivite Merkezi ve bir kantin de dahil olmak üzere modern sınıflar ve tesisler bulunmaktadır. Öğrenci Köyü konaklama Koleji yanında yer almaktadır.
  • Bellerbys Brighton
Burada okulun sunduğu Paris Evi, Abaküs Evi ve Brighton Residence’ta konaklama şansınız vardır. Ayrıca dilerseniz aile yanı konaklama seçeneğinden de yaralanabilirsiniz. Aile yanında konaklamalarda yaşamak size İngiliz kültürünü deneyimlemek için harika bir fırsat sunmaktadır. İngilizce konuşulan bir evde kalabilir ve her gün yerli konuşmacılarla İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz.
  • Bellerbys Cambridge
Burada okulun sunduğu Malikâne köşkü ve Study Inn mekanlarında konaklayabilirsiniz. Ayrıca burada da İngiliz kültürünü yakından tanımanıza olanak sağlayan aile yanı konaklama seçeneği mevcuttur.
  • Bellerbys Londra
Burada McMillan Öğrenci Köyü bulunmaktadır. 18 yaşın üzerindeki ve altındaki öğrenciler için bu konaklama merkezinin farklı teklifleri mevcuttur. Londra şehrinde de aile yanı konaklama seçeneğiniz olacağını unutmamalısınız.
Hırslı ve yetenekli genç öğrencilere burs sağlanmaktadır. Bu, olağanüstü akademik performansınızın bir kabulü olarak yapılmaktadır. Bazı burs programları şunlardır;
  • GCSE yolu bursları
Bellerbys Koleji, GCSE Pathway Programı için, erken yaşlardan itibaren gelecekteki kariyer yollarına odaklanmak isteyen tutkulu ve seçkin genç öğrenciler için burs veriyor.
  • Mevcut burs seviyesi: öğrenim ücretlerinin % 20,% 40 veya% 70’lik kısmı
  • A Seviye bursları ve Vakıf burserleri
Bellerbys College, dünyanın her yerinden gelen öğrencileri İngiltere'nin önde gelen üniversitelerine yerleştirme konusunda mükemmel bir geçmişe sahiptir. Cambridge veya Oxford gibi en iyi İngiltere üniversitesine ilerlemek isteyen veya tıp okumak isteyen olağanüstü öğrenciler için uzman hazırlık programları sunulmaktadır. Burslar şunları içermektedir:
  • Mevcut burs seviyesi: öğrenim ücretlerinin % 20,% 40 veya% 70’lik kısmı
Başvuru yapmak için, en son okul raporlarınız ve tıbbi bilgilerinizle birlikte% 20 veya% 40 burs için resmi başvuru formu göndermeniz gerekir. Başvurunuzu daha sonra incelenecek ve başarılı olursanız, matematik ve İngilizce becerilerinizi değerlendirmek için bir sınava girmenizi istenecektir. % 70 burs almaya hak kazanabilmek için önce% 40 burs kazanmalı ve kursunuzdaki yerini onaylamanız gerekmektedir. Yerinizi onayladıktan sonra 500 kelimelik bir kişisel beyan göndermeye davet edileceksiniz. Burs panelimiz tüm başvuruları okuyacak ve% 70 burs için en uygun adayı davet edecektir.