AM Language Studio

Malta
193
Amacımız, bizimle birlikte kalmaktan zevk almanızı sağlatmak ve dil seviyenizi ve becerilerinizi geliştirdiğinizi bilmenizdir.
Bireysel derslerde öğretmenler, öğrencilere seçtikleri alanları uygulama ve gözden geçirme fırsatı sunarlar. Gelecekteki iş kariyer yolu hakkında net bir fikir sahibi olan öğrenciler, öğretmenleriyle derslerini kendi seçtikleri alana göre uyarlayabilirler.
Kurslar, mümkün olan en kısa sürede potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmayı hedefler. Tüm öğrencilerin farklı olduğunu, farklı şekillerde öğrendiklerini ve farklı nedenlerden dolayı olduklarını dikkate alınır. Bu amaçla kurslar, ihtiyaçları karşılamak için çeşitli metodolojileri kullanmayı öğrenme fırsatı olarak öğrencilere sunar. Öğretmenler, İletişim yaklaşımını ders yapılarına uygularlar.Bu da dersten bağımsız olarak öğrencilerin çeşitli ortamlarda etkili bir şekilde iletişim kurmalarına imkan tanır. Am dil stüdyosunda amaçlarınız ve ihtiyaçlarınız belirlenir. Her kurs, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı dikkate alarak  İngilizce kullanırken akıcılığınızı ve doğruluğunuzu geliştirmenize yardımcı olur. Sınıflarınızda, sınıfı çok kültürlü bir ortam haline getiren dünyanın her yerinden insanlarla tanışacaksınız. Dersler bu yönü destekleyen, tamamen sürükleyici bir ortamda, İngilizce iletişim kurmanızın teşvik edilmesini sağlar. Öğretmenler ihtiyaçlarınızı hedefler ve uygun olduğunda ek materyal kullanır. Ders materyallerini buna göre tasarlar. Öğretmenler özerk öğrenmenin yaşam boyu bir beceri olarak önemini bilir ve  ilgi alanınızı, amacınız doğrultusunda en iyi şekilde yönlendirir ve koçluk ederler. Yalnızca dil becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda derslerde harcadığınız zamanın tadını çıkarmanız için de çaba harcarlar.  
En popüler kurstur. Size İngilizce dilini sağlam bir şekilde tanıtmak için tasarlanmıştır. Gramer, kelime bilgisi oluşturma, konuşma ve telaffuza özel önem verir.
Amacınıza  ulaşmanıza yardımcı olabilmek için, İngilizce seviyenizi anlar ve sizi uygun bir sınıfa yerleştirirler. Yerleştirme testi, İngilizceyi doğru şekilde kullanabilme yeteneğinizi kontrol eder. Seviyenizi ve gereksinimlerinizi öğrendikten sonra, hangi kursun size uygun olduğuna dair rehberlik sağlar. Yerleştirme sınavımızı varışınızdan önce yapabilirsiniz. Sonrasın da  sizi buna göre  uygun sınıfa alırlar.
Öğrenciler derse daha fazla zaman ayırarak, İngilizcelerini  kısa bir sürede daha etkin bir hale getirirler.Yoğun İngilizce kursu içinde, öğrenciler Genel İngilizce Kursunu izler ve her biri 45 dakikalık, bir günde 4 seans daha fazla ders yaparlar. Genel İngilizce çalışmalarını pekiştirmek üzerine çalışılır.
Bu kursla, isteyen öğrenciler Genel İngilizce kursundaki grup derslerinden ve öğretmenin  özel ihtiyaçlara odaklandığı bireysel derslerden yararlanırlar. Öğrenciler günde birkaç saat ardışık çalışma seansı seçerler.
Bireysel dersler, öğrencilere öğrenmelerini daha odaklı ve ihtiyaçlarına uygun hale getirme fırsatı sunar. 1'e1 ders ile, öğrenciler öğretmenin tam ve sürekli ilgisiyle seçtikleri alanlarda uygulama zamanına sahip olurlar, böylece öğrenme sürecini hızlandırırlar. Bireysel Kurs, öğrencilerin seans sayısını ve süresini kendi tercihlerine göre seçebilmeleri nedeniyle oldukça esnektir.
İngilizce Mini Grup kursu, Genel İngilizce Kursunda belirtilen ders içeriğini kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kurs daha az sayıdadır. Böylece öğrenciler derse aktif olarak katılma ve daha büyük sınıflarda olduğundan daha fazla öğretmen ile iletişime geçme fırsatına sahip olurlar. Mini Gruplar, kurs içeriğini katılımcıların bireysel ihtiyaçlarına göre planlamada daha fazla esneklik sunar.
Bu kursla öğrenciler daha yoğun bir program izleyerek çalışmalarını en üst düzeye çıkarabilirler. Kurs, öğrencilerin halihazırda bildiklerine dayanarak yeni kalıpları öğrenmek için tasarlanmıştır. Öğrenciler derse daha fazla zaman ayırarak, İş İngilizcesine kısa bir sürede gerçek bir başlangıç yapabilirler.
Dünyanın daha küçük bir yer haline gelmesiyle, anadili İngilizce olmayanların İngilizce konuşan bir üniversiteye gitmeleri veya İngilizce konuşan bir ülkeye göç etmeleri artık daha yaygınlaştı.Öğrenciler Uluslararası kabul görmüş sınavlar için bir Sınav Hazırlık Kursu alabilirler; Cambridge Sınav Kursları artı IELTS, TOEFL, TOLES ve WEFT vb. Sınavlara ve başvuru sahibinin gereksinimlerine ve seviyesine bağlı olarak dersler haftalarca rezerve edilebilir. Haftada 20/25/30 seansa yayılmış, her seans 45 dakika sürecek şekilde planlanır. Katılımcıların dilbilgisi farkındalığı ve dil kullanımı üzerinde yoğunlaşılır. Dört dalda okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini geliştirir. Ayrıca daha özel sınav konusundaki gereksinimlere  de odaklanırlar.