Ross School New York

556
Ross School, 1991 yılında Courtney ve Steven J. Ross tarafından kurulmuştur. Önde gelen eğitim uzmanlarından pedagojik araştırmaya dayanarak, ortaya çıkan model küresel bir bakış açısına sahiptir. Öğrencileri dünyanın gelecek zorluklarına hazırlamayı amaçlamaktadır.
Ross School, 6. İle 12. Sınıflardaki öğrenciler için iki yerleşim seçeneği sunmaktadır. Bunlar tam zamanlı ve beş günlük yatılı şeklindeki seçeneklerdir. Ross'un yatılı programı öğrencilerin “evden uzakta” ​​olarak değerlendirildiği bir alandır. Öğrencilere besleyici bir ortam sağlamak için tasarlanan Ross pansiyon evleri, Ross'un öğretim üyesi ve personelinin güvenli ve davetkar bir yaşam ortamı içinde ev ailesi olarak hizmet verdiği lüks tek ailelik evlerdir. Okul bu yatılı seçeneklerde öğrencilere diğer kültürleri tanıtıyor, gençleri üniversite akademisyenlerinin bağımsızlığı ve sorumluluğu konusunda deneyim sahibi yapıyor ve yaşam boyu sürecek arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı oluyor. Yatılı konaklamanın faydaları şunlardır;
  • Bağımsızlık geliştirir
  • Ross Okulu yatılı öğrenciler, okulun sağlam konut topluluğunun tadını çıkarırken, destekleyici fakülte ve personel evi velilerimizin rehberliği altında bağımsız bir yetişme tarzını deneyimliyorlar.
  • Arkadaşlarla ve akıl hocalarıyla daha derin ilişkiler kurmayı sağlar
  • Okulun konut programı öğrencilere, öğrenciler ve öğretim üyeleriyle kalıcı bağlar oluşturma fırsatları sunmaktadır.
  • Kapsamlı bir öğrenme deneyimi ile akademik odağı geliştirir
  • Akademik öğrenme dışında okulun düzenlediği müfredat dışı etkinlikler sayesinde öğrenciler, sosyalleşmenin de tadını çıkarırlar.
5 Günlük Yatılı Seçeneği Beş günlük yatılılık, öğrencilerin hafta sonları eve dönmelerini sağlayarak, aile ve ev halkıyla görüşmesini ve ilişkilerini sağmak tutmasını sağlamaktadır.
Kuruluşundan sonraki beş yıl içinde Ross School, ilk üç sınıftan oluşan bir grup olan 5. Ve 8. Sınıf düzeyindeki düzinelerce kız öğrenciye hizmet veren bir ortaokul olarak büyümüştür. Bunun ardından 1997'de erkek öğrencilere de eğitim verilmeye başlandı. Böylece bir meslek lisesi hizmeti verilmeye başlanmış oldu ve Ross School'un ilk mezun sınıfı, 2001'de diplomalarını kazandı. 2008 yılında ise ilk yatılı öğrencilerini karşılayan okul, şu anda yaklaşık 420 öğrenciye ve 20'den fazla ülkeden gelen yerli ve yabancı yatılı öğrencilere hizmet vermektedir. Ross School, New York Eyaleti Bağımsız Okullar Birliği (NYSAIS) ve Orta ve Orta Okullar Birliği Komisyonu (MSA) tarafından akredite edilmiştir ve MSA tarafından verilen ilk Uluslararası Kimlik Ödülü'ne layık görülmüştür. MSA ayrıca Ross'u Global Literacies'te Bir Fark Programı olarak kabul etmiştir.
Ross Upper School kampüsü, Orta Okulu (7-8. Sınıflar) ve Liseyi (9–12. Sınıflar) içermektedir. Üst Okul, dans stüdyosu ve performans alanlarından, metal ve ahşap dükkanlarına, ilgili sanat ve eserler ile dolu akademik sınıflara, atletizm alanlarına, bilim laboratuarlarına, bilgi ve beceri kazandırmak için çok sayıda fırsat sunmaktadır. Ross Upper School, eşsiz bir eğitim ve estetik standardı yansıtan eşsiz bir dizi mekânda yaşamaktadır. Binaların ve zeminlerin vurgulanması; Bunlar, duyuları uyandıran ve insanlara önemli ölçüde etkileşimde bulunmalarını, geniş ve derinden sorgulamalarını ve kendilerinden en yüksekleri almalarını sağlayan yerlerdir. Tasarım ışık, ateş, taş, su ve ahşabın unsurlarının entegrasyonunun yanı sıra dokunsal ve teknolojik dengeyi sağlamaktadır. Okul, dünyanın her yerinden özgün sanat, güzel reprodüksiyonlar ve eserler ile kampüste ileri teknoloji, son teknoloji ürünü bir ağaç üstü yemek alanı ve eşsiz güzel ve çok yönlü sahne sanatları, bilim, görsel sanatlara ev sahipliği yapmaktadır. New York, East Hampton'daki mükemmel bir kampüse sahiptir.
Ross School, ailesinin finansal durumuna bakılmaksızın Ross eğitiminden en fazla şekilde yararlanacak ve kazanacak öğrencileri bulmaya ve kaydetmeye kendini adamıştır. Öğrencilerin yaklaşık% 35'i ihtiyaç temelli mali yardım almaktadır ve tarihi boyunca Ross School, 26 milyon dolardan fazla yardım dağıtmıştır. Mali yardım ve esnek ödeme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Admissions Office ile iletişime geçiniz. Bu sayede daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.