İngiltere
600
Eğitimde 80. Yıllarını kutlamış olan Kaplan Dil Okulları, gelişmiş K + harmanlanmış öğrenme sistemi sayesinde hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmenize yardımcı olmaktadır.
Kaplan, Inc., önde gelen uluslararası eğitim ve kariyer hizmetleri sağlayıcısı ve Graham Holdings'in bir yan kuruluşu olarak karşımıza çıkmaktadır. Okulun hikayesi, bundan yaklaşık 80 yıl önce, Stanley Kaplan'ın evinin bodrum katındaki öğrencilere ders vermesiyle başlamaktadır. Bir odada öğretmenlik yapan bir erkeğin bu mütevazı başlangıcından sonra, Kaplan, Inc. şu anda dünya çapında 600 noktada 31.000 çalışana sahip büyük bir kuruluş olmayı başarmıştır. Şirket günümüzde çeşitli şubeleri aracılığıyla dünya genelinde bir milyondan fazla öğrenciye ulaşmaktadır. Kaplan Dil Okulları kalitesine o kadar çok güvenmektedir ki, en az 10 haftalık kursa katılmış ancak belirlenen seviyeye gelememiş öğrencilere ekstra ücretsiz olarak 4 haftalık daha kurs seçeneği sunmaktadır. Bir üniversiteye de sahip olan bu okul, İngilizce eğitimi dışında yüksek öğrenim dersleri ve sertifika programları da sunmaktadır.
 • Avustralya
Adelaide, Brisbane, Cairns, Manly, Yeni Güney Galler, Melbourne, Perth ve Sidney’deki merkezlerinde eğitim vermektedir.
 • Kanada
Toronto ve Vancouver’da bulunan binalarında İngilizce eğitim vermektedir.
 • İngiltere
Bath, Somerset, Bournemouth, Cambridge, Liverpool, Londra Covent Garden, Londra Leicester Meydanı, Manchester, Oxford ve Torquay’da bulunan merkezlere sahiptir.
 • İrlanda
Dublin’de eğitim vermektedir.
 • Malta
Sliema kentinde merkezi bulunmaktadır.
 • Yeni Zelanda
Auckland’da İngilizce eğitimi alabileceksiniz.
 • İskoçya
Edinburgh’ta bulunan merkezde eğitim alabilirsiniz.
 • Singapur
Merkez bölgesinde bulunan merkezde eğitim alabilirsiniz.
 • Amerika Birleşik Devletleri
Berkeley, Boston Harvard Meydanı ve Northeastern Üniversitesi, Chicago, Golden West Koleji, Westwood, Los Angeles, Whittier Koleji, Miami, SoHo, Manhattan, Empire State Binası, Philadelphia, Portland, Oregon, San Diego, San Francisco, Santa Barbara, Seattle, Seattle Highline Community College ve Washington’da bulunan çok sayıda merkezinden birisini tercih edebilirsiniz.
Yetişkinler için İngilizce Kursları (16 yaş ve üstü) Yetişkinler için oldukça farklı program seçenekleri mevcuttur. Bu programlar ve özellikleri şunlardır;
 • İş İngilizcesi Kursları
Akıcılığınızı ve iş İngilizcenizi geliştirmeniz sizi rekabet olan ortamda öne taşıyacak ve özgeçmişinizi ön plana çıkaracaktır. Akredite edilmiş iş İngilizcesi kursları, İngilizcenizin genel düzeyini geliştirecek, ayrıca belirli kelimeleri geliştirecek ve iş ortamlarında güveninizi artıracaktır. Esnek başlangıç ​​tarihleri ​​ve kurs uzunlukları ile rahat hissettiğiniz bir ortamda dilinizi geliştirebileceksiniz. İngiltere, ABD, Kanada, İrlanda, Avustralya veya Yeni Zelanda'da bu kursu alabilirsiniz. Konuya daha derin bir odaklana yapmak için ise Yoğun İş İngilizcesi kursuna göz atabilirsiniz.
 • İngilizce Sınavı Hazırlık Kursları
Kaplan Dil Okulları en yaygın olarak bilinen İngilizce sınavları için sınav hazırlık kursları sunmaktadır. Bu programlarla, seçtiğiniz kalifikasyonu istediğiniz sınıfa geçirmenize yardımcı olmak için sınav içeriğine ve test stratejilerine odaklanabilirsiniz. Her seçenek için özel olarak tasarlanmış bir kursla TOEFL, IELTS, Cambridge, GRE veya GMAT yeterliliğine yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Üstelik okulun bazı lokasyonları test merkezidir. Bu sayede kursu tamamladıktan sonra buralarda sınava girebilirsiniz. ABD, İngiltere, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda'da bu kursu alabilirsiniz.
 • Esnek İngilizce Kursları
Esnek uzunluktaki İngilizce kursları, kursunuzu hedeflerinize ve bütçenize uygun şekilde özelleştirmenizi sağlamaktadır. İngilizce eğitiminde bir dünya lideri olan okul ile genel İngilizce becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız idealdirler. Ne kadar süreyle eğitim almak istediğinizi, bir haftada kaç dersiniz olacağını ve nerede okumak istediğinizi seçebilirsiniz. Singapur dışındaki tüm yerlerde esnek uzunluktaki kurslar mevcuttur. 2 ile 52 hafta arasındaki uzunlukta istediğiniz tarzda bir kursa katılabilirsiniz.
 • Uzun Dönem İngilizce Kursları
Bu kurslar İngilizcede gerçekten akıcı olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
 • Öğretmen Kursları
Kaplan ile kendi ülkenizdeki öğrencilere İngilizce öğretmek için gerekli becerileri geliştireceksiniz. Yeni ve heyecan verici öğretim stillerini incelerken, etkili öğrenme uygulamalarına değerli bilgilerden yararlanacaksınız. Eğitim kursları çok çeşitli öğretim metodolojilerini kapsamaktadır. Bu nedenle, ister küçük bir lise sınıfında ister yerel bir üniversitede İngilizce öğretiyor olun, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik bir kurs bulabileceksiniz. İngiltere veya İrlanda merkezlerinde alabileceğiniz bu kurslarda CLIL Metodoloji kursu, Kaplan'ın Öğretmen Eğitimi kursu, Cambridge Öğretim Bilgi Testi (TKT) Hazırlık kursu veya Cambridge Celta kursu (Yetişkinlere İngilizce Öğretimi Sertifikası) arasından birisini seçebilirsiniz.
 • İngilizce + İş Deneyimi
Sadece gün boyunca İngilizce ile etkileşime girmekle kalmayacak ve aynı zamanda ülkenizde olduğundan çok daha hızlı bir iyileşme sağlayabileceksiniz, aynı zamanda İngilizce konuşulan bir ortamda çalışarak uzman iş yeri kelime dağarcığına maruz kalacaksınız. Yeni bir ülkede yaşayacağınız sorumluluk ve bağımsızlık, güveninize katkıda bulunacak ve size kariyeriniz boyunca çok değerli olacak becerileri öğretecek ve aynı zamanda gelecekte işe alımlarınız konusunda size yardımcı olacak. Gençler için İngilizce kursları (12-18 yaş) Gençler için saygın İngilizce Programları, arkadaşça, güvenli ve eğlenceli bir ortamda İngilizce öğrenmek için 12 yaş üstü öğrencilere sunulmaktadır. En popüler kurs haftada 15 saat Genel İngilizce kursudur ve tam bir etkinlik programı içermektedir. Kalifiye eğitmenler, öğrencilerin günlük İngilizce ve temel dil becerilerini geliştirmeyi amaçlayan dinamik ve ilgi çekici dersler sunarlar. Kaplan personeli tarafından planlanan ve denetlenen yoğun bir eğlence ve unutulmaz aktiviteler programı ile öğrenciler, arkadaş edinme ve sınıf dışında hayattan zevk alma olanağına sahip olurlar. İngiltere, ABD ve Kanada’da cazip yerlerde eğitim alma şansı mevcuttur.
Seçtiğiniz yere bağlı olarak, iki ana konut tipi bulunmaktadır; Aile Yanı Konaklama Kültürü ve dili yakından öğrenmek için Kaplan tarafından özenle seçilmiş ailelerin yanında konaklayabilirsiniz. Oda Tipi: Tek veya Çift Kişilik Minimum Yaş: 16 Yemek: Günde iki öğün
 • Öğrenci Yurdu Konaklama
Çok sayıda arkadaş edinebileceğiniz bu konaklama türünde farklı tiplerde seçenekler sunulmaktadır. Kimisinde yemeğinizi kendiniz yapabileceğiniz mutfaklar bulunurken kimisinde ise böyle bir şansınız olmamaktadır. Bu durum seçtiğiniz lokasyona göre değişiklik göstermektedir. Minimum Yaş: 18
 • Bireysel Konaklama
İsterseniz okulun sağladığı konaklamalar dışındaki seçenekleri de kullanabilirsiniz. Ancak kaldığınız yerin iletişim bilgilerini okula vermeyi unutmamalısınız.
 • Üniversite Yerleştirme Servisi
Kaplan Dil Okulları deneyim zenginliği ile birlikte, ABD, İngiltere, Kanada ve İrlanda'daki lisans ve lisans derslerine giriş yapmanıza yardımcı olmaktadır. Unutmamalısınız ki, prestijli bir üniversiteden mezun olmak, uluslararası kariyerinizi başlatmak için harika bir yoldur. Kaplan ile sahip olacağınız fırsatlar şunlardır; 250+ üniversite ve üniversite ortaklarından oluşan kapsamlı ağlarından yararlanabilirsiniz. Mükemmel derecenizi veya mesleki programınızı bulmanız konusunda size yardımcı olacak bir danışman ile çalışabilirsiniz.
 • Topluluk Koleji
Üst sıradaki ABD üniversitelerine giriş son derece rekabetçidir. Community College programı yurtdışında eğitim almanıza ve prestijli bir ABD üniversitesinden bir derece kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Topluluk Kolejleri, eğitim ve kariyer hedeflerinize uyacak olası bir üniversite transfer yolu ile doğru mesleki, teknik ve derece programlarına sahiptir. Üniversite transfer programına bir kolej ile zaman ve paradan tasarruf edin Üniversite yoluna adanmış danışman desteğine sahip olun
 • Pathways
Üniversite programları, uluslararası öğrencilere, yurtdışında yaşama ve öğrenime uyum sağlarken, lisans veya yüksek lisans eğitimi için gerekli akademik becerileri, konu bilgisini ve İngilizce dilini geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Kaplan ile yurtdışında bir üniversite diploması kazanabileceğinizi bilmelisiniz. Dünyadaki en iyi üniversitelere giriş yapın Kariyer beklentilerinizi geliştirin ve geleceğinizi dönüştürün Lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde 3.000+ bölüm seçenekleri