David Game College

520
Kolej, bir üniversiteye veya kendi seçtiğiniz kariyere giriş hakkı kazanabilmeniz için, sizlere GCSE ve A düzeyinde ders veren bir ortak eğitim kolejidir. Yatılı seçeneği mevcut değildir. Okul yönetimi, öğretmenlerin konularına birinci derecede bilgi sahibi olmalarını ve gerçekten de personelin birçoğunun doktora ve diğer yüksek lisans yeterliliklerine sahip olmasını istemektedir. Bu sayede daha yüksek kalitede bir eğitim olanağı sunabilmektedirler. Geniş bir A seviyesi dersi ile öğrencileri, okumak istedikleri derece kursuna hazırlayabilmektedirler. Ayrıca hukuk ve tıp fakültesi, diş hekimliği ve veterinerlik bilimleri derecelerine giriş için özel dersler vermektedirler. David Game College, birçok ülkeden öğrencileri çekmektedir. Birleşik Devletler Vizesi ve Göçmenliği (UKVI) tarafından Kabul ve Destek prosedürlerini sürekli olarak benimsemesini gerektiren Tier 4 Sponsor statüsüne sahip olmuştur. David Game College öğretiminin kalitesi 2017 yılında Ofsted incelemesinde “olağanüstü” olarak değerlendirilmiştir. Eski öğrenciler, eğitiminin kalitesi nedeniyle David Game College'ı önermektedir. Geleneksel değerleri modern teknoloji ve öğretim metodolojisi ile harmanlayan bu okul, özel eğitimin faydalarını daha geniş bir kitleye ulaştırma konusunda da heveslidir.
Kuruluşundan bu yana, David Game College dünyanın her yerinden öğrenciler için cazip gelmiştir. Gerçekten uluslararası ve çok kültürlü bir eğitim topluluğudur. Kolej, UKVI'dan Seviye 4 Sponsor statüsüne sahiptir ve İngiliz yüksek öğreniminin kalitesini ve çeşitliliğini teşvik etmek için en iyi üniversitelere katılmaktadır. Uluslararası öğrenciler, David Game College'da İngiltere'nin önde gelen üniversite derecesine sahip derslerine bir “basamak taşı” olarak çalışmanın avantajlarını yaşama fırsatı yakalamaktadırlar. David Game Koleji'nde bir kursa başvurmak basittir, ancak okulu yakından tanımak için öncesinde ziyaret etmek önemlidir.
  • Vize başvurusu
Avrupa Birliği dışındaki bir ülkeden gelen öğrencilerin İngiltere'de okumak için bir Vize'ye ihtiyacı olacaktır. Vize alabilmek için doğru prosedürlerin takip edilmesi önemlidir. Kolej, A Seviye ve GCSE kurslarımızdan birinde kabul edildikten sonra bir vize başvurusu yapmak için size CAS numarası verecektir. Bu numara ve uygun depozito bedelini ödedikten sonra kolayca vize alabilirsiniz.
  • Kabul genellikle Eylül ayında olan akademik yılın başındadır. (18 aylık - beş dönem - A Seviye dersleri Ocak ayında başlamktadır). Diğer zamanlarda ve diğer yıllara kabul ise genellikle yerlerin mevcudiyetine bağlı olarak kabul edilebilir.
  • Başvuru sahipleri, bir ders başlatmak için gerekli geçmiş deneyime ve niteliklere sahip olmalıdır. Tipik A seviyesi kursu için, normal olarak İngilizce ve Matematik dahil olmak üzere A * - C / 9 - 4 notlarında 5 GCSE notuna sahip olmaları gerekmektedir. Tatmin edici bir IELTS puanı GCSE'ye bir alternatiftir.
  • Başvuru sahipleri giriş sınavları ile seçilmezler, ancak Kolej bir öğrencinin bir konuda hangi seviyede bir anlayışa sahip olabileceğini anlamak için bazen teşhis testlerini kullanabilmektedir.
  • Burs testleri, okuldaki veya üniversitedeki önceki performansı özel yetenek veya yetenekleri gösteren öğrenciler için geçerlidir.
  • Her başvuru sahibi bir Müdür Yardımcısı veya bir başka kıdemli ve deneyimli personel tarafından görüşecektir. Görüşme tarzının doğal ve gayri resmi olması amaçlanmakta ve ailenin başvuru sahibi eğitim ve okul hakkında kendi kararını alması için bir fırsat sunmaktadır.
Diğer kimi kriterler ise şunlardır;
  • Başvuran uygun yaş ve yeterli olgunluktadır;
  • Başvuru sahibinin tatmin edici genel sağlığı vardır;
  • Başvuru sahibinin öğrenme güçlükleri ve diğer özel ihtiyaçları (varsa) Müdür ve Müdür Yardımcılarının görüşüne göre, Kolej'in normal şartlarında yönetilebilir.