Buckswood School

520
Buckswood, en eski günlerinden bu yana, Londra'ya çarpıcı bir mesafede yer alırken, aynı zamanda kırsal alanın özgürlüğünden faydalanmak için modern yaşamın merkezindeki büyük eski şehir evlerine yerleşmiştir.
Başlangıçta 1933'te Crawley yakınlarında kurulan okul, savaş sırasında, Britanya Konseyi statüsünü kazanan uluslararası bir okul olarak yetmişlerde yeniden doğmadan önce Uckfield'a taşındı. Buckswood'un şu anki konumu, Hastings'in üç kilometre doğusundaki 16. yüzyıldan kalma bir malikane olan Broomham Hall’dedir. Orijinal Buckswood gibidir ve çok güneşli bir bölgede kırk üç dönümlük bir arazide bulunmaktadır. Ancak bu sefer Londra'dan altmış mil (veya trenle bir buçuk saat) uzaklıkta yer almaktadır. Binicilik ahırları bulunan okulda spor sürekli bir gelişme göstermektedir. İki yüzden daha fazla günlük öğrenciye sahip olan okulda aynı sayıdaki uluslararası yatılı öğrencilere sahiptir. Öğrenciler burada sosyalleşir ve öğrenir ve böylece herkesin okuldaki günlük yaşamın sürekli kültürel alışverişinden faydalanmasını sağlar. Buckswood okul Birleşik Krallık'ta Eğitim Bakanlığı'na kayıtlı ve British International Schools (COBIS) Konseyi'nin tamamen Akredite Üyesidir. Avrupa Uluslararası Okullar Konseyi (ECIS) ve Uluslararası Okullar Konseyi (CIS) Düzenli Üyesi. Buckswood da PET ve KET IGCSE ve A Seviye Kursları için Akredite Cambridge Uluslararası Sınavlar Merkezi'dir.
Çocuğunuzu bir yatılı okula göndermek, herhangi bir ebeveyn için zor bir karardır, ancak bugünlerde özellikle Buckswood'da yatılı okullar, çocukların yapılandırılmış ve meşgul bir ortamda beslendikleri evden uzakta adeta bir yuvadır. Günlük zorlukları aşarak, yatılı deneyim çocuğunuzun bağımsız yaşama becerilerini geliştirmesini sağlar: onlara bir aidiyet, öz-disiplin, yapı ve değer ve sorumluluk duygusu verir. Buckswood'daki yatılı tesisler, günlük yaşamın rutininin sınıfta odaklanmış, öz motivasyonlu ve disiplinli bir yaklaşıma dönüştüğü, mutlu ve besleyici bir yapı sağlamaktadır. Yatılı evlerdeki odalar çoğunlukla banyolu olup, dört yataklı (junior boarders tarafından sevilen) odalardan, üçlü, çift ve tek kişilik odalara kadar uzanmaktadır. Yatılı öğrenciler, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle (ama kendi ülkelerinden değil) oda paylaşıyorlar, böylece her zaman İngilizce konuşuluyor ve bu da hızlı bir dil ilerlemesine yardımcı oluyor. Evler, genç ve kıdemli yatılıların bir karışımıdır ve üst düzey yöneticiler yollarını bulma konusunda yardıma ihtiyaç duyan genç veya daha yeni Buckswoodians için harika rehberlerdir. Yatılı konaklama kapsamında sunulanlar bunlardır;
 • Altı adet tek cinsiyetli yatılı ev
 • Günlük temizlik ve haftalık çamaşırhane hizmeti
 • Her evde mutfak, self servis çamaşırhane ve ortak oda
 • Çoğunlukla en-suite odalar
 • Odada kasa
 • Ev başına iki ev öğretmen
 • Sitede sağlık merkezi
 • Tam akşam ve hafta sonu eğlence programı
 • Ev personeli ile yarıyıl gezileri
Kayıt işlemini tamamlamak için kabul bölümü aşağıdakileri istemektedir;
 • Başvuru Formunun tamamlanması.
 • Mevcut pasaportun fotokopisi.
 • Öngörülen başlangıç ​​tarihi.
 • Akademik raporların kopyaları (Bir önceki yıl ve bundan önce, varsa).
 • İngilizce Yerleşim Testinin Tamamlanması (Sadece Uluslararası Kabuller).
 • Ücretleri karşılayacak finansal desteğin kanıtlanması.
Bu bilgiyi aldıktan sonra, hızlı bir “prensipte” karar vermek için okul, başvuruyu akademik bölümüyle birlikte gönderilecektir. Çok fazla seçici bir okul olmaması sebebi ile tüm başvurular detaylıca değerlendirilmeye alınmaktadır.
Altıncı formun her üyesine, ya yerel alanda, Londra'da ya da daha uzak bir bölgede bir işe yerleştirme fırsatı vermeyi amaçlamaktadırlar. Bu, en iyi öğrencilere sınıfta öğrendikleri teoriyi işyeri ortamına uygulama becerisi kazandıracaktır. Her bir yerleştirme, öğrencinin konu ve ilgi alanlarına göre düzenlenmiştir. Böylece dilediğiniz alanda tecrübe kazanabileceksiniz. İş deneyimi esnek ve kısa vadede genellikle iki hafta kadar bir süre devam eder, ancak öğrencilerin kazandığı paha biçilemez anlayış ve bağlantılar çok daha uzun süreli olacaktır.